W Steyr-truck priorytetowo traktujemy ochronę prywatności i bezpieczeństwo danych osobowych użytkowników. Niniejsza Polityka płatności określa nasze procedury i wytyczne dotyczące płatności za zakup kontenerów ładunkowych i powiązanych usług. Angażując się w transakcje z nami, zgadzasz się przestrzegać warunków określonych w niniejszej Polityce płatności.

 1. Akceptowane metody płatności:
  Akceptujemy następujące metody płatności za zakupy dokonane za pośrednictwem naszej strony internetowej lub innych kanałów, w zależności od dostępności i obowiązujących warunków:
 2. Karty kredytowe lub debetowe:Akceptujemy główne karty kredytowe i debetowe, w tym Visa, Mastercard, American Express i Discover.
 3. Elektroniczny przelew środków:
  W niektórych przypadkach możemy akceptować przelewy bankowe lub przelewy elektroniczne. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.
 4. Inne metody:
  Mogą być dostępne alternatywne metody płatności. Informacje na temat dodatkowych opcji można znaleźć na naszej stronie internetowej lub uzyskać kontaktując się z nami.
 5. Warunki płatności:
  a. Pełna płatność:
  Całkowita kwota należna za zakup, w tym wszelkie obowiązujące podatki, opłaty i koszty wysyłki, musi zostać zapłacona w całości w momencie zakupu, chyba że określono lub uzgodniono inaczej.

 6. Waluta:
  Wszystkie płatności muszą być dokonywane w walucie określonej na naszej stronie internetowej lub podanej podczas procesu zakupu. W przypadku płatności w innej walucie mogą obowiązywać opłaty za przewalutowanie.
 7. Przetwarzanie płatności:
  a. Autoryzacja:

  Po złożeniu zamówienia podane szczegóły płatności zostaną autoryzowane na łączną należną kwotę. Ma to na celu zapewnienie dostępności środków na transakcję.

 8. Potwierdzenie płatności:

  Po otrzymaniu autoryzacji płatności potwierdzimy płatność i rozpoczniemy przetwarzanie zamówienia.

 9. Potwierdzenie płatności:

  Po pomyślnym zakończeniu transakcji użytkownik otrzyma potwierdzenie płatności. Prosimy o zachowanie tego pokwitowania na potrzeby dokumentacji.

 10. Bezpieczeństwo informacji o płatnościach:

  Stosujemy rozsądne środki bezpieczeństwa w celu ochrony informacji o płatnościach przed nieautoryzowanym dostępem, zmianą, ujawnieniem lub zniszczeniem. Należy jednak pamiętać, że żadna metoda transmisji danych przez Internet lub elektronicznego przechowywania danych nie jest całkowicie bezpieczna i nie możemy zagwarantować całkowitego bezpieczeństwa.

 11. Zwroty i refundacje:
  a. Polityka zwrotów:

  Nasza polityka zwrotów jest opisana w Regulaminie. Prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących zwrotów.
 12. Uszkodzone lub wadliwe produkty:

  W przypadku otrzymania uszkodzonego lub wadliwego kontenera należy niezwłocznie skontaktować się z nami w celu uzyskania pomocy. Będziemy współpracować z Tobą w celu rozwiązania problemu zgodnie z naszymi zasadami.

 13. Zmiany w niniejszych Zasadach płatności:

  Od czasu do czasu możemy aktualizować niniejszą Politykę Płatności w celu odzwierciedlenia zmian w naszych praktykach, wymogach operacyjnych lub zobowiązaniach prawnych. Wszelkie zmiany w Polityce Płatności zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej, a "Data wejścia w życie" na górze tej strony zostanie odpowiednio zaktualizowana.

 14. Skontaktuj się z nami:

  W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub próśb dotyczących niniejszej Polityki płatności lub naszych procesów płatności, prosimy o kontakt z nami, korzystając z informacji podanych poniżej:

Steyr-truck

Address: